Muižas svētki ar vakariņām diviem Saka muižā

Jūs varat atcelt savu ierašanos līdz pulksten 12:00 reģistrēšanās dienā.

Tingimused

2 viesi
Ietver naktsmītnes Sakas muižas viesnīcā
Brokastis iekļautas
Ietver saunas un baseina zonas apmeklējumu 1,5 stundas
Ietver 2 ēdienu vakariņas restorānā Saka Manor a la carte, KRUKŠĶĪGA VĀTAS FILĒJA (Vistas fileja panko panējumā, dilles aioli, grilēti svaigi kartupeļi, svaigi marinēti gurķi, grauzdētas sēnes) un desertā PISTAČIJAS KRĒMA BRULĒ (Šokolādes drupatas, ogas)
Istabā jūs gaida dzirkstošā vīna
Uzturoties kopā ar bērniem, viņiem ir arī brokastis un baseina zonas apmeklējums ar vecākiem garantēts. Papildmaksa par bērnu: Līdz 3 gadu vecumam bez maksas bez bērnu gultiņas un +5€, ja ar bērnu gultiņu. 4-12 gadus veci +20€/nakts papildgulta. 13+ gadus veci +30€/nakts papildgulta

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00


10.05.-18.05.23 the pool is closed for repairs

Ievads

Saka muiža, kas atrodas uz gleznainas klints, apmeklētājiem ir atvērta kopš 2004. gada. Wellness-Spa, kas atrodas viesnīcas rietumu spārnā, palīdz uzlādēt akumulatorus ar 8 dažādām ķermeņa procedūrām, 3 dažādām saunām, solāriju un baseina zona. Nesen tika atjaunota spa zona, kas tvaika istabai piešķir jaunu izskatu.

Pakalpojumu klāsts ietver plašu veselības procedūru, masāžu un citu relaksējošu procedūru klāstu.

Ja jūsu ķermenis ir palutināts, varat baudīt vakariņas Saka muižas restorānā. Restorāns, kas visā Igaunijā pazīstams ar gardiem ēdieniem, piedāvā ēstgribīgus ēdienus pat visprasīgākajam pārtikas kritiķim.

2007. gadā Prezidenta kanceleja apbalvoja Saka muižu kā konkursa "Skaistas igauņu mājas 2007" uzvarētāju.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up