Romantiski mirkļi ar mīļoto

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Tingimused

2 viesi 
Ietver izmitināšanu ērtā luksusa numurā
Brokastis iekļautas
Ierodoties tiek nodrošināts dzirkstošais vīns un augļu plate
Gulta, kas dekorēta ar rožu ziedlapiņām un istabā degošām svecēm, rada romantisku atmosfēru
Privātas vakariņas sveču gaismā
- Iepakotām vakariņām varat izvēlēties 2 ēdienus no restorāna Rukki Maja ēdienkartes. Turklāt uz galda jūs gaidīs svaigs ūdens un ar rokām darināti rudzi

Labi audzināti mājdzīvnieki ir atļauti par nelielu samaksu:
- mazs mājdzīvnieks 5 €
- Liels mājdzīvnieks 10 eiro

PS! Ja vēlaties ņemt līdzi savu mājdzīvnieku, lūdzu, norādiet to rezervējuma informācijā. Par papildmaksu viesu namā var samaksāt uz vietas.

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 14:00

No 26.08. Pirms reģistrēšanās Sangaste Rukki Maja visiem pieaugušajiem apmeklētājiem ir jāuzrāda viens no šiem pierādījumiem:
1. sertifikāts par COVID-19 vakcinācijas kursa pabeigšanu;
2. Covid-19 pierādījums par pāreju;
3. PCR tests, kas veikts 72 stundas pirms ierašanās (negatīvs).

Ievads

Visvērtīgākās dāvanas ir pieredze, kas nekad nenāk prātā. Ja vēlaties pārsteigt savu mīļoto un piedāvāt viņam romantisku un neaizmirstamu vakaru, tad jūs gaida Sangaste Rukki Maja. Numurs, kas dekorēts ar rozēm, vakariņas kamīnam diviem - mēs darīsim visu, lai jūsu vakars būtu īpašs.

Sangaste Rukki Maja otrajā stāvā atrodas mājīgs viesu nams ar 12 istabām un 27 gultām. Visos numuros ir vannas istaba ar tualeti, gaisa kondicionētājs, Wi-Fi tīklājs un televizors ar bezmaksas kanāliem. Katra istaba ir saistīta ar vienu slavenu cilvēku no "Rye Capital" Sangastes vēstures, piemēram, rakstnieku A. Gailitu, mākslinieku G. W. Reuterns, pētnieks Fr.G.W. Struve, tenors A.Viisimaa.

Rudzu restorāns piedāvā ēdienus, kas gatavoti no “Sangaste” rudziem, vietējiem un Dienvidigaunijas produktiem. Misija ir parādīt viesiem, cik daudzpusīgs ir Igaunijas nacionālais augļu rudzi.

Pirts Sangaste Rukki Maja var uzņemt 5-10 cilvēkus. Lielākas grupas gadījumā blakus esošo kamīnzāli var izmantot arī kā vestibilu sēdēšanai. Pirts vestibilu var pārklāt ar uzkodu galdu.

Sangaste Rukki Maja
www.rukkimaja.ee

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up