Romantiska pakete ar vakariņām Pühajärve Spa & Holiday Center

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Tingimused

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā divvietīgā numurā
Uzkodas istabā pēc ierašanās
Brokastis iekļautas
Ietver romantiskas vakariņas sveču gaismā ekskluzīvajā torņa kafejnīcā
Ietver neierobežotu peldbaseina, saunu un trenažieru zāles izmantošanu
Ietver dubultu masāžas vannu ar dažādiem ekstraktiem

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Ievads

 

Pühajärve Spa & Holiday Center ir patīkama un mājīga brīvdienu vieta ar skatu uz gleznaino Pühajärve un gleznaino Otepē. Spa kūrorts ar skaistu parku piedāvā saviem viesiem bezmaksas un patīkamas mājas no visām ērtībām ar visām ērtībām. Mājīgais kūrorta interjers, draudzīgais serviss, spa centrs, ēdināšanas iespējas un dažādas atpūtas iespējas nodrošina patīkamas brīvdienas gan relaksējošiem, gan aktīviem brīvdienu meklētājiem.

2018. gadā viesnīcas reģistratūra ir pilnībā atjaunota. Jaunais vestibils piedāvā brīnišķīgu skatu uz dabu no diviem stāviem, vairākām patīkamām atpūtas zonām un spēļu istabas.

Lai palutinātu savu ķermeni un prātu, Pühajärve Spa & Holiday Center ir veselības un labsajūtas spa, kurā varat baudīt plašu skaistumkopšanas procedūru klāstu - relaksējošas masāžas un greznas procedūras. Spa procedūrās un skaistumkopšanas procedūrās tiek izmantoti augstas kvalitātes produkti no pasaulē pazīstamiem zīmoliem, tostarp Darphin, Gerard's, Babor un Alessandro.

Lai baudītu garšas, kūrortā ir elegants brīvizvēles restorāns, krogs ar vēsturisku gaisotni un torņa kafejnīca ar ekskluzīvām stikla sienām.

Brīvā laika pavadīšanas iespēju klāstā ietilpst moderns un gaišs atpūtas centrs, kurā varat spēlēt boulingu, izmantot trenažieru zāli Techno-Gym vai peldēties peldbaseinā.

2009. gada februārī Pühajärve Spa & Holiday Center tika apbalvots ar konkursu "Green Key Annual Awards" par bioloģiskās pārtikas projektu. Brokastīs un grupu ēdienkartēs viesnīcas viesiem tiek pasniegti tikai bioloģiski un vietējie lauksaimniecības produkti.

Kopš 2003. gada videi draudzīgs uzņēmums Pühajärve Spa & Holiday Center piešķir "Green Key".

Pühajärve Spa & Puhkekeskus
www.pyhajarve.com/

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up