Izmitināšana Tartu viesnīcā Sophia

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Tingimused

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā standarta istabā
Brokastis iekļautas
Bezmaksas autostāvvieta

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Ievads

Viesnīca Sophia tika izveidota ar vēlmi apvienot lielisku viesnīcas pieredzi ar labu cenu. Mērķis ir piedāvāt apmeklētājiem ne tikai izmitināšanu, neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts brīvdienām, darījumiem vai konferenču braucieniem.

Viesnīcas Sophia numuri ir plaši un moderni. Interjerā izmantoti dabiski un bez alerģijas materiāli. Viesnīcas atrašanās vieta ir labs centrs starp dažādām Igaunijas pilsētām, un tā padara viesnīcu viegli pieejamu viesiem, kuri ierodas ar automašīnu, un piedāvā bezmaksas autostāvvietu.

Pēc vēlēšanās apmeklētājiem ir iespēja doties uz kino, slidošanu, piedzīvojumu parku, skaistumkopšanas salonu un iepirkties Igaunijas dienvidu lielākajā tirdzniecības un atpūtas centrā - Lõunakeskus. Viesu ērtībām viesnīca ir savienota ar iepirkšanās centru, padarot visus pakalpojumus pieejamus uz vietas. Vieglās satiksmes ceļi, kas sākas blakus ēkai, ir piemēroti riteņbraukšanai, un Sanatorijas parka meža veselības taka, kas atrodas 800 metru attālumā no viesnīcas, ir ideāla vieta pastaigām vai skriešanai.

Restorāns Fii visiem viesiem piedāvā gardus ēdienus, apvienojot vizuālo pievilcību ar aizraujošām garšām.

Vaata veel ›
Teised head pakkumised samast kategooriast

Up